Grzelczak serwis

O nas

Poznaj zespół Grzelczak Serwis

GRZELCZAK SERWIS to firma rodzinna istniejąca od 1991 roku. Pierwsze lata działalności to zdobywanie doświadczenia w dziedzinie usług wulkanizacyjnych, co wpłynęło na poszerzanie zakresu naszych usług. SERWIS, OPONY, MYJNIA to obszary w których kompleksowo obsługujemy naszych Klientów. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników w celu dostarczenia najwyższej jakości. W 2007 roku wstąpiliśmy do sieci serwisów „PREMIO” co otworzyło nam nowy wachlarz usług, podnoszenia kwalifikacji i standardów.
Naszymi klientami są osoby indywidualne, które powierzają nam swoje samochody, firmy oraz różnego rodzaju instytucje (między innymi urzędy miast i gmin, służby ratownicze). Oprócz wspomnianych powyżej coraz większą grupę naszych klientów stanowią tzw. klienci flotowi, których samochody należą do mniejszych i większych korporacji. Zwiększająca się ilość obsługiwanych flot, firm jak i klientów indywidualnych, nie tylko z rynku lokalnego ale i bardziej odległych terenów uświadamia nam że nasza praca jest doceniana co nas niezwykle buduje i motywuje do jeszcze cięższej pracy i dbałości o wszelkie detale nad powierzonymi nam pojazdami. Każdy klient jest dla nas „VIPem”,        do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie, a nie szablonowo.

Dlaczego Grzelczak Serwis?

Doświadczeni mechanicy

Nasz zespół to specjaliści w swojej branży. Posiadają ogromne doświadczenie.

Szybka
realizacja

Dbamy o terminy, dlatego zawsze mają Państwo gwarancję szybkiej i terminowej realizacji

31 lat doświadczenia

Podczas ponad 31 lat pracy udało nam się zrealizować tysiące napraw i serwisów

Gwarancja jakości

Dbamy o każdy szczegół i dokładamy wszelkich starań, aby nie pominąć żadnego detalu.

Dbałość o szczegóły

Wychwytujemy każdy szczegół, dzięki czemu masz pewność o znakomitym wykończeniu naprawy Twojego pojazdu

Podnoszenie kwalifikacji i standardów

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w rożnego rodzaju szkoleniach i kursach, które kończą się uzyskaniem certyfikatów i poszerzeniem wiedzy. A to wszystko po to by państwa samochody były w najlepszych rękach i by sprostać aktualnym trendom motoryzacyjnym i narzucanym standardom.

Poznaj Nasz zespół

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.
Johnathan Doe

Founder/CEO

Johnathan Doe

Executive Director

Johnathan Doe

Marketing Director

Johnathan Doe

Additional Director

Zadzwoń w każdej chwili!

Mobilny serwis 24 h